0(212) 693 09 09

AYNALI CAM FİLMİ

Aynalı Cam Filmleri

Aynalı cam filmleri yüksek ışık ve güneş ışığından etkilenmeleri en alt seviyede tutarak UV ışınlarının etkilerini azaltır. Güvenlik kontrol filmi sınıfında yer alan uygulama ve kaplama sınıfına girmektedir. Aynalı cam filmi dışarıdan içerisinin görünmediği, içeriden dışarısının görünmesine imkan veren cam film modelidir. Bu model yoğun güneş ışığının vurduğu yerler, dışarıdan görünmesinin istenmediği durumlarda faaliyet gösteren işletmelerde kullanılmaktadır. Bu işyerleri kuaför, kafe, ibadet yerleri, ofis, dış cepheli plaza, rezidans ve benzeri yerlerdir. Ev ve işyerlerinde mobilya, perde gibi eşyaların solmasını engellemektedir. Ev cam filmi olarak da bilinen bu uygulamalar yaşamınızı kolaylaştıracak.

Güneş ışığının çoğunlukla vurduğu yerlerde plaza, işyeri, rezidans ve bloklarda mükemmel kullanım kolaylığı sağlayarak, rahat ve ferah ortamlar yaratır. Kaliteli ve garantili olarak yapılmakta olan kaplama işlerimiz, 1.sınıf malzeme ile yapılmaktadır. İş ve işçilikte yılların verdiği tecrübe, güvenle hizmet vermekteyiz. Cam filmi uygulamalarımızı istemiş olduğunuz iş güvenliği mevzuatına uygun olarak yapılır.

Işık geçirgenliği yüzde 18, geçen güneş enerjisi yüzde 29 dur. Güneş emilim oranı ise yüzde 49, yansıma oranı ise yüzde 42 dir.

Aynalı cam filmleri uygulamaları ile ısıtma ve soğutma sistemlerinde yüzde 50 ye varan oranlarda enerji tasarrufu sağlarsanız.

Cam filmcisi olarak ev, işyeri için en iyi kaliteli aynalı cam filmi uygulaması, kaplaması birçok modelleri, en uygun fiyatları ile yapılır.

 


Yorumlar


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0(212) 693 09 09

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.