0(212) 693 09 09

DEKORATİF CAM FİLMİ

Dekoratif Cam Filmleri

Dekoratif cam filmi görsel açıdan estetik ve tasarımsal olarak farklı görünmektedir. Göze hitap etmesi açısından grafiksel çalışmaları, vektörel çizimleri ile şirket faaliyet alanlarınızla ilgili şekilleri yansıtabilirsiniz. Ev, işyeri, ofis cam bölme sistemlerinde sıklıkla kullanılan cam filmi uygulamaları en uygun fiyatları ile rahatlıkla mekanlarınıza yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda logolu çalışmalar yaptırarak şirket kurumsal kimliğini camlara yansıtabilirsiniz. Yüzlerce desen ve renk seçenekleri ile istediğiniz her ölçüde cam filmi uygulaması yapılmaktadır. Ölçüsü ve ebatları ne olursa olsun, camlara kaplama işlemi yapılmaktadır. İstenildiğinde kolayca sökülebilmektedir. Kullanılan malzeme tamamen İthal olup, garantili olarak yapılmaktadır. Sizlere ait desenli, şeritli cam filmi uygulamasını yapabilmekteyiz. Grafik, şekil ve diğer tüm tasarımsal örnekleriniz varsa bunları bizlerle paylaşarak kaplama işlemini yaptırabilirsiniz. Uygulama alanları olarak vitrin, koridor, ofis bölme, seperatör, özel alanlarda şeffaf ve şık bir görüntü, güvenlik açısından rahat bir çalışma ortamı yaratması, güneş ışınlarının fazlaca olduğu yerlerde az da olsa koruma sağlaması yönünden kullanılan cam filmi uygulamasıdır.

Dekoratif cam filmleri kumlama, beyaz, desenli, şeritli, buğulu, transparan cam filmi olarak da bilindiği için bu sınıf içerisinde yer almaktadır.

Buzlu dekoratif cam filmleri aynı zamanda lamba, güneş ve diğer benzeri ışığın parlaklığını azaltır. Diğer bir taraftan ise zararlı UV ışınlarının geçirgenliğini azaltmaktadır. Bu açıdan bakıldığında da ortamın serin tutmasına yardımcı olmaktadır. Camın kırılmasını güçleştirerek, dağılmasını engeller.

Dekoratif, kumlama, desenli, buzlu, beyaz, şeritli cam filmi tüm ofis, ev, işyeri, vitrin sistemlerine en uygun fiyatları ile uygulanır.


Yorumlar


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0(212) 693 09 09

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.