0(212) 693 09 09

GÜVENLİK CAM FİLMİ

Güvenlik emniyet cam filmi uygulaması ve kaplamasını yılların verdiği tecrübe, deneyim ve sayısız referans ile yapmaktayız. Bu cam filmleri sert darbelerde kırılıp dağılmayı önlemek amaçlı kullanılan uygulaması yapılan cam filmleridir. Özellikle hırsızlık olaylarında camın kırılarak içeri girilmesini engellemekte birebir kullanılmaktadır. Sert cisimlerle camlara vurma, çarpma gibi etkenlerle oluşabilecek kırılma ve bunun sonucun soygun gibi benzeri unsurlara karşı önleyici özelliğe sahiptir.

Güvenlik emniyet cam filmi uygulama ve kaplaması emniyet, cam güvenliği gibi birçok konuda vazgeçilmez bir uygulamadır. Camın iç tarafına yapılmaktadır. Özellikle toplumsal olay gibi birçok konuda vitrin sistemlerine karşı camın dağılmasını paramparça olmasını engellemektedir. Değerli eşya satan özellikle kuyumcuların vitrin camlarında güvenlik amaçlı en iyi çözümdür. Camlar sadece çatlak olarak yerinde durmakta, düşme gibi durum yaşanmamaktadır. 2 ve daha çok kat güvenlik sağlamaktadır.

İş güvenliği mevzuatı şartlarında istenilen bazı durumlarda yapılan güvenlik cam filmleri, sağlık açısından yaralanmaları da ortadan kaldırması açısından tercih edilmektedir.

Özellik olarak şeffaf veya istediğiniz renklerde üretilmekte ve montaj yapılır. Camın dağılmadan düşmesini engelleyen sistem 50-350 mikron aralığı kalınlığında kaplanmaktadır.

Güvenlik cam filmi ve filmleri ev, işyeri, ofislerin vitrin, bölme, dış cephe sistemlerine birçok modelleri, en uygun fiyatları ile yapılır.

 

 

 


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0(212) 693 09 09

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.