0(212) 693 09 09

GÜNEŞ KONTROL CAM FİLMİ

Güneş kontrol cam filmi aynı zamanda ısı kontrol cam filmi olarak da bilinmektedir. Bu filmlerin uygulamalarını ve kaplamalarını kaliteli ve garantili olarak yapmaktayız.

Modern yaşamın modern binalarında artık sıklıkla camlar kullanılmaktadır. Bina ve işyerleri gibi mekanlarda estetik ve tasarımın göstergesi camlar olmaya başlamıştır. Bununla birlikte yüzey alanlarındaki camlar arttıkça yazın ve kışın güneş enerjisinin az yada çok etkileri fazlaca hissedilir hale gelmiştir. Güneş ışığı fazla düştüğü zaman içerideki canlı cansız birçok unsurun olumsuz etkilenmektedir. Ofis tarzı işyerlerinde çalışan ve güneş ışığının direkt düştüğü yerlerde çalışan personelin iş verimliliği yüzde 50 ye varan oranlarda düşmektedir.

Aynı zamanda perde, mobilya, halı ve diğer eşyalara vuran güneş ışınları bu ev, ofis eşyalarının solmasına neden olmaktadır. Güneş kontrol ısıcam filmi uygulamaları ile UV (Ultra Viyole) ışınlarının yansımasını yüzde 99 varan oranlarda engeller. Bu sorunla karşı karşıya kalmaktan artık kurtulacaksınız.

Bu film uygulaması ve kaplaması aynı zamanda geniş dış cepheye sahip yerlerde bina cam filmi şeklinde bilinmekte ve kullanılmaktadır.

Güneş ve ısı kontrol cam filmleri ile aynı zamanda izolasyon sağlayarak kışın ve yazın enerji tasarrufu sağlar. Cam filmi uygulaması olan bir ortamda ısı içeride tutularak ısı kaybının cam yoluyla kaybı azaltılır. Cam filmi kaplaması camın iç yüzeyine yapılır. Kışın güneş ışığı cam vurduğunda ısı camda yüzde 30 oranında tutunur. Ortamın sıcak tutmasını sağlar. Bu durum aylarca ısınma için ödediğiniz elektrik ve doğalgaz giderlerinin azalmasını sağlayarak, yıllar boyu tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Diğer bir etken ise yazın cama vuran güneş ışığı ise yüzde 79 oranında geri yansıtılarak içeri ortamın sıcak olmasını engeller.

Tüm renklerde uygulama ve kaplama işlemleri yapılmaktadır. Estetik, ferahlık ve tasarımsal olarak görüntü kalitesi sağlamakta olan cam filmi uygulamamız için bizlerden fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Mimari cam filmi olarak da bilinen güneş ısı kontrol cam filminin faydaları;

Enerji tasarrufu sağlar

Eşya ve diğer araç-gereçlerin solmalarını engeller

İşyeri ve ofis gibi yerlerde iş verimliliği gibi birçok konuda fayda sağlar

UV ışınlarının zararlarından korur

Estetik, tasarım ve görünüş olarak modern alanlar yaratır

Güneş ışığının en fazla vurduğu tüm yerlerde uygulaması yapılmaktadır.

 

Güneş kontrol cam filmi ev, işyeri, ofis, konut cam sistemlerine en kaliteli ve uygun fiyatları ile yapılır.


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0(212) 693 09 09

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.