0(212) 693 09 09

DEKORATİF CAM FİLMİ

Dekoratif Cam Filmleri

Dekoratif cam filmleri kumlama, şeritli, buzlu ve desenli olarak çeşitli modellerde yapılan cam giydirme işlemidir. Camların buğulu olacak şekilde beyaz, mat, buzlu modellerinde logolu, tasarımsal olarak grafik çalışması yapılarak camlara uygulanmasıdır. Şirket olarak istediğiniz her model ve tasarımda çalışmaları buzlu cam filmine uygulayarak kesiyor, bunuda camlarınıza uygulamasını yapıyoruz.

Ofis bölme, vitrin, camekan, pencere, kapı, otomatik normal ve sensörlü kapı sistemlerinde sıkça kullanılan bir modeldir. Çalışmalarımızı öncede bilgisayar ortamında hazırlıyor, daha sonra sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yerinde ücretsiz olarak keşif yapıyoruz. Tüm ürünlerimiz ve işçiliğimiz 2 yıl garantilidir.

Bulunduğu ortamda çalışma özgürlüğü veren, ferah ve geniş alanlar yaratan, görünüm olarak şık modern yapılar ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Modern iş yaşamının vazgeçilmez çalışma ortamları daha çekici daha kullanışlı olmaya başlamaktadır. Bunlar da beraberinde görsel açıdan farklı ihtiyaçların ortaya çıkmasını sağlamıştır. Dekoratif cam filmi bu noktada sizlerin ihtiyacı olan en iyi uygulamadır.

Dekoratif cam filmi için bizlere ulaşabilir, kumlama, şeritli, beyaz, buzlu uygulamaları en iyi fiyatları ile yaptırabilirsiniz. Bizlere 0212 693 09 09 iletişim bilgisinden ulaşabilirsiniz.Etiketler : , , ,


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0(212) 693 09 09

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.