0(212) 693 09 09

EMNİYET CAM FİLMİ

Emniyet Cam Filmleri

Emniyet cam filmleri camlara dağılmaması ve güvenlik amaçlı yapılan cam filmi kaplamasıdır. Camlar kırıldığında tuzla buz olması ve aynı zamanda parçalara ayrılarak dağılmasının önüne geçilmiş olunur. Bu uygulama ile camların kırılarak içerisi girilmesine de engel olunmuş olunur. Toplumsal olaylar ve benzer durumlarda camların taş, demir ve benzeri unsurlarla kırılması durumunda camın tamamen ortadan kalkmasını engelleyerek yerinde tutar. Kuyumcu, dövizci, banka, telefon bayileri olmak üzere birçok işletmenin kullandığı cam filmleridir.

Emniyet cam filmleri tüm cam modellerine rahatlıkla uygulanabilmektedir. Dış cephe, vitrin, ofis bölme, pencere ve kapı sistemlerine giydirilebilir. Yerinde ücretsiz olarak keşif yapıyor, emniyet cam filmleri modellerini katalog olarak sizlere getirip anlatıyoruz.

Emniyet cam filmi ve filmleri en uygun fiyatları, yüzlerce modelleri ile en kaliteli şekilde yapılır. Bizlere 0212 693 09 09 dan ulaşabilir, tüm teknik konularda bilgi alabilirsiniz.Etiketler : , ,


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0(212) 693 09 09

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.