0(212) 693 09 09

Etiler Cam Filmi

Etiler cam filmi, Etiler cam filmcisi, Etiler güvenlik cam filmi, Etiler dekoratif cam filmi, Etiler güneş kontrol cam filmi, Etiler cam filmi satışı yapan yer aradığınızda bizlere ulaşabilirsiniz. TEL: 0212 693 09 09

Şirket olarak ev, ofis, işyeri gibi birçok alana cam film uygulamalarını sorunsuz olarak yapıyoruz. Pencere, kapı olmak üzere, vitrin, dış cephe, bölme gibi ufaklı büyüklü birçok cam ölçüsüne uygun istediğiniz film kaplama işlemlerini yapıyoruz. Isı kontrol, güneş, emniyet, güvenlik, dekoratif, aynalı, buzlu, one vision olmak üzere çeşitli modellerde ürün satışımız olmaktadır.

Cam filmi şirketimiz yerinde ücretsiz keşif ve değerlendirme ile çalışmaktadır. Yerinize kadar gelerek birebir olarak fiyat teklifimizi sizlerle paylaşıyoruz.

Etiler Cam Filmcisi

Etiler cam filmcisi olarak desenli, desensiz, logolu, logosuz birçok uygulama işlemlerini yapıyoruz. Ev için cam filmi uygulamalarımız ile birçok bireysel ve kurumsal(konut projeleri) müşteriye uygulama işlemleri gerçekleştirildi. Güneş kontrol ile aşırı güneş ışığı alan evlerin kullanımı artırıldı, iş yerlerinde ise ofis bölme dahil olmak üzere birçok alanda dekoratif buzlu model uygulamalar yapıldı.

Cam filmi hem iş yaşamını, hem özel yaşamda hayatı kolaylaştıran ürün uygulama ve kaplama sistemleridir. Bu ürünler ile günlük yaşamı zorlayan sıcaklık, ısı, ışık gibi birçok etkenin yanında özel hayatın gizliliği anlamında da önemli bir üründür.

Etiler Güvenlik Cam Filmi

Etiler güvenlik cam filmi uygulamaları yapan firmamız vitrin camlama sistemlerinin kırılmasını zorlaştırıcı, darbelere karşı koruyucu etkisi olması açısından bu film uygulamasını yapmaktadır. Yılların verdiği tecrübe ile güvenlik cam filmi uygulaması yapılan cam kırılıp dağılmaz. Sert bir cisim çarpmasında mukavemeti artırır. Emniyet filmi uygulaması denilmektedir.

Etiler Dekoratif Cam Filmi

Etiler dekoratif cam filmi aynı zamanda buzlu, şeritli, beyaz cam filmi olarak da bilinmektedir. Bu ürünler genellikle şirket içi vitrinleme sistemlerinde yoğun olarak kullanılmaktadır. Şirket içi camlama sistemlerinde logolu ve logosuz olarak kullanılmaktadır.

Şeritli, düz, beyaz, tasarımsal olarak yapılmaktadır. Model çalışmalarımızı birebir olarak sizlerin isteği doğrultusunda belirliyoruz. Özellikle şeritli cam filmi uygulamamız şirketlerin kurumsal kimlik çalışmalarında özellikle kullanılmaktadır.

Etiler Güneş Kontrol Cam Filmi

Etiler güneş kontrol cam filmi diğer bir adıyla ısı kontrol cam filmi uygulaması, güneş ışınlarının camdan içeri girmesini yada ısının iç alanda kalacak şekilde durmasını sağlayan ürünlerdir. İşyerleri iş verimliliği, evler ise yaşam alanlarında rahat bir ortam açısından kullanmaktadır.

İşyerinde çalışırken bilgisayar ekranınıza güneş ışığı vurduğunuzu düşünün! Özetle bu film uygulamasının cama uygulamasının yapılması bu gibi olumsuz durumları ortadan kaldırıyor. Yada çok güneş ışığı vuruyor ve klima kullanmak zorunda kalıyorsunuz. Yüksek enerji maliyetleri açısında değerlendirirseniz, bunu uyguladığınızda sizlere tasarruf sağlayacaktır.

Isının ortamda kalması için belli mikron kalınlıklarında cam filmleri ile ısı filme hapsolarak kalır. Bu bağlamda bakıldığında sizlere ısı tasarrufu yaratır.

Etiler Cam Filmi Satışı

Etiler cam filmi satışı, yapan yer, firması aradığınızda bizlere ulaşabilir tüm konularda detaylı bilgi alabilirsiniz. Cam filmi için bilgi almak en uygun metrekare fiyatları için bize ulaşabilirsiniz.

Etiler cam filmi, filmcisi olarak ev, ofis, işyeri, bina pencere, kapı, için güvenlik, dekoratif, aynalı, buzlu cam filmi uygulaması, satışı yapılır.

Etiler Cam Filmi

Etiler Cam FilmiEtiketler : , , , ,

Yorumlar


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0(212) 693 09 09

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.