0(212) 693 09 09

Ev İçin Cam Filmi

Ev için cam filmi genellikle güneş kontrol, aynalı cam filmi olarak da bilinen modeller ile uygulaması yapılan ve kullanıma sunulan kaplama işlemidir. Aynalı olan model, dışarıdan içeriyi göstermeyen cam filmi olarak da bilinmektedir. Bu film dış taraftan bakıldığında sanki camlarda ayna olduğu izlenimi yaratmaktadır. İçeriden bakıldığında dışarısı sanki yüzeyde herhangi bir şey yokmuş gibi görünmektedir. Rahatlıkla içeriden dış mekanlar görünür durumdadır. Bizlere ulaşarak hem uygulama hem fiyat konusunda bilgi alabilirsiniz. TEL: 0212 693 09 09

Güneş kontrol modeli ise güneş ışığını geçirmeyen cam filmi olarak bilinir. Bu ürün güneş ışığının zararlı ışınlarının içeriye girmesin engelleyerek, ferah, oturulabilir, çalışılabilir bir alan sunar. İş ortamında rahat, bunaltıcı olmayan bir hava ortamı sağlamaktadır. Ev ortamında da aynı ortamı sağlayarak, evinizin eşyalarının sararmasını engeller.

Ev İçin Cam Filmi Modelleri

Ev için cam filmi modelleri aynalı, güneş kontrol, ısı kontrol ürünleridir. Bu ürün ve modeller yoğun olarak çalışması yapılan grup içerisindedir. Tüm detaylı modeller için anasayfa üzerinde yer alan çeşitlere bakabilirsiniz.

Ev İçin Cam Filmi Özellikleri

Ev için cam filmi özellikleri olarak aynalı modeli birlikte tanıyalım. Bu modelin ışık geçirgenlik özelliği %18 olup, geçen güneş enerjisi ise sadece ve sadece %29’dur. Emilim dediğimiz oran ise %49’dur. Emilim, geçirgenlik yanında yansıma dediğimiz oran ise %42 ‘dir. Bu ürünler enerji tasarrufu sağlar. Bu enerji tasarrufu ise %50 oranında olup hem soğutma hem de ısıtmada yüksek tasarruf sağlar.

Diğer bir model ise güneş kontrol cam filmi ürünüdür. Özellik olarak tanıyacak olursak UV(Ultra Viole) ışınlarını %99 oranında engeller. Kışın hava ne kadar soğuk olursa olsun, evinizin içerisinde ki ısıyı camlarda %30 oranında tutar. Bulunduğu ortamı sıcak tutması açısında en çok tutulan çeşittir diyebiliriz. Evlerde bulunan mobilya, perde, halı gibi eşyaların sararmasını engeller.

Ev İçin Cam Filmi Uygulama Alanları

Ev için cam filmi uygulama alanları ofis, işyeri, yazlık, bina pencere, kapı, balkon, vitrin, cam bölme sistemleridir. Pvc pimapen pencere kapı sistemlerine cam filmi uygulanır mı soruları ile çoğunlukla müşterilerimizin bilgi almak istediğini görmekteyiz. Tüm pvc pimapen pencere kapı çift cam sistemlerine cam filmi uygulanır.

Ev İçin Cam Filmi Fiyatları

Ev için cam filmi fiyatları olarak metrekare bazında hesaplama yapılmaktadır. Camın eni x boyu sonucunda ortaya çıkan ölçüyü birim fiyatla çarpıldığında sizlere maliyet olarak sonuç verecektir. En ucuz ev için cam filmi aradığınızda bizlerden konu ile ilgili olarak bilgi alabilirsiniz.

Ev İçin Cam Filmi Satışı

Ev için cam filmi satışı en ucuz olarak satılır. Ücretsiz kargo ile tüm Türkiye’ye satış yapılmaktadır. Aynı zamanda satın aldığınız ürünle ilgili tüm uygulama ekipmanlarını sizlere ücretsiz olarak gönderiyoruz.

Ev için cam filmi, modelleri, özellikleri, uygulama alanları, fiyatları, satışı için bizlere ulaşabilir, aynalı, ışık geçirmeyen modeller için ulaşabilirsiniz.

Ev İçin Cam Filmi

Ev İçin Cam FilmiEtiketler : , , , ,


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0(212) 693 09 09

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.