0(212) 693 09 09

GÜNEŞ KONTROL CAM FİLMİ

Güneş Kontrol Cam Filmleri

Güneş kontrol cam filmleri yüksek güneş ve ışık kaynağını kesmek maksatlı yapılan, ışığın yansımasının ayarlanması amacıyla camlara uygulanan cam filmidir. Mimari cam filmi olarak da bilinmektedir. Bu cam filmi sayesinde bunaltıcı sıcaklıklardan etkilenmeyerek ferah bir ortamda çalışabilir ve yaşayabilirsiniz. Ev için en uygun cam filmidir. Bu cam filmlerinde güneş ışığı büyük oranda geri yansıtılarak, içeri ışık kaynağının düşmesi engellenmektedir. Geri yansıma oranı %79 dur. Kış ayında güneş ışığı %30 oranında camda tutunur ve bulunduğu ortamı sıcak tutar.

Güneş kontrol cam filmi aynı zamanda UV(Ultra Viole) ışığını büyük oranda engeller. Bulunduğu ortamda elektrik tasarrufu sağlayarak, enerji verimliliğini artırır. Ev ve işyeri gibi yerlerde bulunan ofis malzemesi, ev eşyalarının solmasını engeller. Bunaltıcı çalışma ortamlarında iş verimliliğini artırır. Yerinde ücretsiz keşif ile katalog ile modeller, uygulamalar hakkında bilgi veriyoruz.

Güneş kontrol cam filmi ve filmleri, her alana uygulanabilir, en kaliteli, en uygun fiyatları ile yapılır. Bizlere 0212 693 09 09 dan ulaşabilir, tüm teknik ve diğer konularda ulaşarak bilgi alabilirsiniz.Etiketler : , , ,


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0(212) 693 09 09

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.