0(212) 693 09 09

HAKKIMIZDA

Cam Filmcisi

Şirketimiz 1992 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Cam filmcisi olarak yılların verdiği güven, sayısız referans ile birçok kurumsal ve bireysel müşteriye hizmet vererek, güvenilir, estetik ve şık cam filmi uygulamalarını beğenilerine sunmanın gururunu yaşıyoruz. Dünyanın önde gelen cam filmi markalarının ürünlerini vitrin, dış cephe, ofis bölme, pencere, kapı ve diğer tüm sistemlere giydiriyoruz. Dekoratif, aynalı, güvenlik, transparan, desenli, emniyet, güneş kontrol, şeritli, one way vision, buzlu, beyaz, füme cam filmi giydirme, kaplama ve montajlama işlemlerini 1.sınıf kalitede yapmaktayız. Ücretsiz yerinde keşif ile tüm modelleri sizlere gösteriyor, yerinde ölçü ile fiyat çalışmasını yapıyoruz. Geniş ürün yelpazesi ile kalite standartlarında malzeme ile tüm işlemleri yapmaktayız. İş güvenliği mevzuatına uygun olarak işçilik, kalite standartlarında montajlama işlemini yapmaktayız. Cam filminde en uygun fiyat garantisini veriyoruz. Kışın yazı, yazında kışı yaşamak isteyenlerin en çok tercih ettiği marka olmaktan gurur duyuyoruz.

Türkiye’nin önde gelen cam filmi şirketleri arasında yer alarak, her zaman daha iyiye bir adım daha ilerlemek için AR-GE çalışmalarına önem vermekteyiz.

Garantili ürünler ile garantili işçiliği bir araya getirerek ISO, TSE standartlarından taviz vermeden ufak büyük tüm işlere anında hizmet veriyor, her geçen gün standartları yukarı çıkarmak için araştırmalara önem veriyoruz.


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0(212) 693 09 09

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.