0(212) 693 09 09

KUMLAMA CAM FİLMİ

Kumlama Cam Filmleri

Kumlama cam filmi uygulaması dekoratif cam filmi sınıfında yer alan bir cam filmi kaplama uygulamasıdır. Uygulandığı camlarda bulanık bir görüntü yaratarak, dışarıdan içerisinin görünmesini engellemektedir. Camların dayanıklı olmasını ve kırıldığında dağılmasını engellediği için güvenlik anlamında tercih edilmektedir. Desenli olarak uygulandığı için desenli, şeritli cam filmi olarak da bilinmektedir. Aynı zamanda buğulu olması açısından buzlu olarak da bilinmektedir.

Bu uygulamaları ofis, işyeri, bölme sistemlerine sahip işletmeler çoğunlukla kaplamasını yaparak kullanmaktadır. Hem tasarımsal hem estetiksel kumlamalı cam filmleri uygulamaları istediğiniz modelde çizilerek uygulanır.

Ofislerde rahat çalışma ortamı sağlaması açısından en çok tercih edilen cam filmidir. İstenilmesi halinde özel çalışmada yapılarak kurumsal firmanıza ait logo, şekil ve grafik çalışması yapılır. İş alanınızı temsil eden grafiksel cam filmi çalışmaları da yapılır.

Cam filmcisi olarak kumlama cam filmi uygulama, kaplama işlemleri desenli, logolu, şeritli olarak en uygun fiyatları ile yapılır.


Yorumlar


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0(212) 693 09 09

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.