0(212) 693 09 09

KUMLAMA CAM FİLMİ

Kumlama Cam Filmleri

Kumlama cam filmleri dekoratif uygulamalara ait bir kaplama modelidir. Kumlama cam filmleri şeritli, desenli ve buzlu olmak üzere 3 sınıfta değerlendirilebilir. Kumlama cam filmi düz olabildiği gibi logolu olarak da tercih edilebilir. Şirket kurumsal kimliğinize uygun logo, şekil ve görselleri bu bağlamda değerlendirebilir, camlarınıza film uygulaması ile yansıtabilirsiniz. Bu uygulamalarda en çok tercih edileni buzlu ve şeritli olan modellerin birlikte çalışma yapılmış halidir. Kullanım açısından ferah ve rahat bir ortam sağlar. Bölme sistemlerinde bu yöntemle cam duvar tipi sistemler varmış gibi artık odalarınızı ayırabilirsiniz.

Toplantı odaları için özellikle kullanılan bu giydirme yöntemi mükemmel bir çözümdür. Özel görüşmelerinizi, toplantılarınızı gözden uzak bir mekanda rahatlıkla yapabileceksiniz. Aynı zaman ofis, rezidans tipi yerlerde banko bölme sistemlerinde kullanabileceğiniz bir cam filmidir.

Dersaneler, hastaneler, otel, spor merkezleri ve diğer tüm mekanlar içinde pratik çözümler sunmaktadır.

Kumlama cam filmi ve filmleri ile en uygun fiyatları, yüzlerce çeşit modelleri camlara giydirme, kaplama yöntemi ile uyguluyoruz. Bizlere 0212 693 09 09 dan ulaşabilir, tüm teknik konularda iletişime geçebilirsiniz.Etiketler : , , , ,


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0(212) 693 09 09

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.