0(212) 693 09 09

ONE WAY VISION

One Way Vision Cam Filmi

One way vision cam filmi uygulaması dışarıdan içerisinin görünmediği içeriden dışarısının göründüğü cam filmi uygulamasıdır. Bu uygulamada istediğiniz resim, grafik, görsel çalışmaları camlarınıza giydiriyoruz. Delikli folyo olarak da bilinmektedir. Camlara görüntü kalitesi, şıklık ve tasarım zenginliği kazandırmaktadır. Rahat bir ortam sağlayarak, ferahça dolaşma, gezinme imkanı sunmaktadır. Ofis bölme, dış cephe, pencere, kapı cam sistemlerine uygulaması yapılmaktadır. Moda, kuaför, emlak ve kurumsal şirketlerin, işletmelerin, markaların en gözde delikli folyo baskılı cam filmi giydirme uygulamasıdır. Yüzlerce model, binlerce grafik uygulaması ile sizlere en uygun kurumsal kimlik cama baskı uygulamasını yapmaktayız.

En iyi işçilik, en kaliteli malzeme, iş güvenliği mevzuatına uygun olarak montajlama yapılmaktadır. 2 yıl garantili olarak yapılmakta olan işlerimizi uzun yıllar sorun yaşamadan kullanabilirsiniz.

One way vision folyo baskılı cam filmi ve filmlerini en kaliteli malzeme, en uygun fiyatları, birçok model ve çeşitle yapmaktayız. Bizlere 0212 693 09 09 dan ulaşabilir, tüm konularda bizleri arayabilirsiniz.Etiketler : , , ,


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0(212) 693 09 09

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.