0(212) 693 09 09

Şişli Cam Filmi

Şişli cam filmiŞişli cam filmcisiŞişli dekoratif cam filmi, Şişli güneş kontrol cam filmi, Şişli güvenlik cam filmi, Şişli cam filmi satışı için bizlere ulaşabilirsiniz. TEL: 0212 693 09 09

Cam filmi iş yeri, ev, bina, ofis gibi alanlara uygulaması ve kaplaması yapılan güneş ışınları başta olmak üzere birçok alana dekoratif olarak da uygulaması ve kaplaması yapılan ürünlerdir. Ofis bölme, dış cephe, vitrin, toplantı odası, pencere, kapı gibi yerlere çeşitli amaçlarla yapılır.

Günlük yaşamı kolaylaştıran bu sistemler ile zararlı ışınlardan korunma, rahat ve ferah ortamlar yaratabilirsiniz. Şirketimiz bulunduğunuz ilçe, semt ve yerleşim yerlerine birçok uygulamayı yapmıştır.

Cam filmi olarak dekoratif, buzlu, güvenlik, emniyet, transparan, aynalı, ısı kontrol, transparan, delikli, one vision, dijital folyo dediğimiz sistemler ile uygulamalar yapılmaktadır. Füme, şeffaf, bronz renk olmak üzere birçok kalite, farklı görünüm ile uygulama yapılmaktadır.

Şişli’de cam filmi yapan yer aradığınızda bizlere teknik, fiyat ve diğer tüm konularda arayabilirsiniz.

Şişli Cam Filmcisi

Şişli cam filmcisi aradığınızda sizlere birçok uygulama çeşitliliği arasından istediğiniz modelleri istediğiniz alanlara uyguluyoruz. Şirketlerde ofis bölme sistemlerine uyguladığımız buzlu, dekoratif modeller ile kendi kullanım alanı özgürlüğünüzü ve özel alanınızı kurabilirsiniz. Şirket logosu varsa bunu, kurumsal kimlik olarak camlarınıza uygulayabiliyoruz.

Evinizde rahat ve ferah bir ortamda oturmak, dışarıdan içerinin görünmesini istemezseniz sizlere aynalı cam filmlerini sunuyoruz. Aşırı derecede güneş alıyorsa, zararlı ultra viole ışınlarından koruyan güneş kontrol, ısı kontrol cam filmini camlara uyguluyoruz.

Şişli Dekoratif Cam Filmi

Şişli dekoratif cam filmi ile ofis, ev, işyeri gibi yerlerde bulunan ofis bölme, koridor, seperatör, vitrin, toplantı odası gibi pencere kapı sistemlerine film uygulaması yapılır. Bu işlemler için buzlu, kumlama, buğulu, beyaz, şeffaf renkte filmler ile desenli, şeritli, logolu, çizgili farklı modeller yapılabilmektedir. Sizlere ait herhangi bir tasarım, kurumsal kimliğinizi anlatan görseller varsa bunları tamamen birebir olarak kaplayabiliyoruz.

Dekoratif cam filmi ortamda bulunan ışık(lamba), güneş ışığın gibi ışık kaynağının parlaklıklarını kesmektedir. Güvenlik anlamında da camın kırılmasını engelleyerek, olumsuz bir durumda kırılması halinde dağılmasını engellemektedir. Dekoratif cam filmi modellerinin tamamı ithal olup, 2 yıl garanti ile satılmaktadır.

Şişli Güneş Kontrol Cam Filmi

Şişli güneş kontrol cam filmi satıcısı olarak tüm camlara diğer adıyla ısı kontrol cam filmi uygulamasını yapmaktayız. Modern yaşamın vazgeçilmez unsuru alan estetik ve tasarım kendisini yeni yapılan binalarda tamamen cam ağırlıklı yapılar ile karşımıza çıkarmaktadır. (Yapılan birçok araştırmada güneş ışığı yoğun vuran yerlerde iş verimliliği yüzde elli oranında düşmektedir.) Bu durumda güneş ışığı cam ağırlıklı binalarda olumsuz etkilerini fazlasıyla hissettirmektedir. Aynı zamanda kışın soğuk havalarda ortam daha da soğuk olabilmekte, ortamın ısı kaybı camlardan daha çabuk çıkarak yok olmaktadır.

Yazın %99 zararlı ışınların içeri girmesini, %79 oranında güneş ışığının geri yansıması için güneş kontrol cam filmi yapıyoruz. Kışın ise ısı kontrol cam filmi uygulamamız ile içeride ki ısının kaybolmasını engelliyor. Dışarıdan vuran güneş ışığının ise camda %30 oranında tutunmasını sağlayarak kayıp, kaçak enerjiyi hapsederek, sıcak bir ortam sağlıyor.

Yıllarca enerji tasarrufu sağlayarak yüksek bedellerde elektrik ve doğalgaz ödemelerinden sizleri kurtarmaktadır. İstenilen renk seçenekleri, tasarımsal ve görsel olarak farklı uygulamalarımızla hizmet vermekteyiz.

Şişli Güvenlik Cam Filmi

Şişli güvenlik cam filmi olarak diğer adıyla emniyet cam filmi uygulamaları sert bir cisim, darbe gibi çarpma durumlarında cam kırılmalarını engeller. Mağaza vitrin, ofis, dış cephe sistemlerinde 50-350 mikron arasında kullanılır, camın kırılarak dağılmasını engellemektedir.

Kuyumcuların için vitrin camlarında emniyet güvenlik amaçlı kullanılır. Toplumsal olaylarda jumbo cam sistemleri yani büyük camların dağılarak kırılmasının engeller, yerinde çatlayarak düşmesini engeller. İç taraftan uygulama yapılmaktadır.

Şişli Cam Filmi Satışı

Şişli cam filmi satışı yapan yer aradığınızda bizlere metrekare birim fiyatları için ulaşabilirsiniz.

Şişli cam filmi, filmcisi olarak ev, ofis, işyeri, bina pencere, kapı, için güvenlik, dekoratif, aynalı, buzlu cam filmi uygulaması, satışı yapılır.

Şişli Cam Filmi

Şişli Cam FilmiEtiketler : , , , ,

Yorumlar


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0(212) 693 09 09

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.