0(212) 693 09 09

TRANSPARAN CAM FİLMİ

Transparan Cam Filmleri

Transparan cam filmleri renkli dediğimiz film kaplamalara denilmektedir. Çeşitli renklerde, farklı tasarımlarda, istenilen tüm özel grafik tasarımları yapılarak montajlanır. Estetik ve şıklık olarak ferah ortamlar, tasarımsal olarak kaliteli çalışmalar ortaya çıkarılarak, istediğiniz görselleri ve vektörel çizimleri ofis bölme, vitrin, pencere, kapı camlarınıza film olarak kaplıyoruz. Bu uygulamalara renkli cam filmi de denilmektedir.

Yerinize geliyor, camlarınızın transparan uygulamalara uygunluğuna bakıyor, ölçü alıyoruz. Ürünlerin görsellerini katalog şeklinde getirerek beğeninize sunuyoruz. Fiyat çalışmasını yaparak sizlere raporlama yapıyor, montaj süresi ve zamanı hakkında bilgi veriyoruz. Siparişlerinizi en kaliteli ve en iyi şekilde yapıyoruz. Tüm iş ve işçilikler 2 yıl garantilidir.

En uygun transparan cam filmi ve filmleri için bizlere ulaşabilir, yüzlerce modelleri arasından en uygun fiyatları ile yaptırabilirsiniz. Bizlere 0212 693 09 09 dan ulaşabilir, ücretsiz keşif isteyebilirsiniz.Etiketler : , , , ,


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0(212) 693 09 09

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.