0(212) 693 09 09

Unkapanı Cam Filmi

Unkapanı cam filmiUnkapanı cam filmcisiUnkapanı dekoratif cam filmiUnkapanı güvenlik cam filmiUnkapanı aynalı cam filmi, Unkapanı cam filmi satışı, Unkapanı güneş kontrol cam filmi aradığınızda bizlere ulaşabilirsiniz. TEL: 0212 693 09 09

Cam filmi uygulamaları ve kaplamalarını ev, işyeri gibi alanlara uyguluyoruz. Bu alanlarda yer alan pencere, kapı, vitrin, ofis bölme, dış cephe, toplantı odası gibi yerlere uygulaması ve kaplamasını yapıyoruz. Sizler için en iyi cam filmi uygulamalarımızı tasarlıyoruz. Cam filmi yaptırmak istediğiniz yere ücretsiz keşif ve fiyatlandırma çalışması için geliyoruz. Birebir olarak cam filmi modellerini katalog ile tanıtarak yerinde ön bir çalışma yapılır.

Ferah, çalışılabilir, rahat bir ortam için uygulaması yapılan cam film modelleri; buzlu, güvenlik, dekoratif, güneş kontrol, ısı, emniyet, aynalı, transparan, one way vision, kumlama, desenli, logolu, şeritli, beyaz, buğulu, çizgili, deliklidir. Bu modeller şeffaf, füme ve bronz olmak üzere birçok renk seçeneği ile satılmaktadır.

Unkapanı Cam Filmcisi

Unkapanı cam filmcisi, firması, şirketi, yapan yer aradığınızda tüm konularda sizlere bilgi veriyoruz. Modellerimiz güneş ışığının zararlı ışınlarının olumsuz etkilerinden korunmak, rahat ve kullanılabilir alanların ortaya çıkarılmasını sağlamaktadır. Dünyanın önde gelen markalarına ait tüm modellerde uygulama yapılır.

Şirket olarak en ucuz ve uygun fiyatları ile cam filmi uygulama, kaplama işlemleri yapılır. Uygulama yapılacak yerin konumu, dış cephe alanında ki katı, yerleşim anlamında durumu ne olursa olsun yapıyoruz. Yüksek katlara kadar uzanan vinç ve benzeri iş makineleri ile dış cephe sistemlerine uygulama işlemi yapılır.

Güneş kontrol ve ısı cam filmleri ile evinizde, işyerinizde zararlı güneş ışınlarının en az UV(Ultra Viole) ile etkilerini görürsünüz. Işık oranını %99 girmesini engeller, %79 oranında geri yansıtır. Isı kontrol cam filmi ise, evinizde size yakıt tasarrufu sağlayan dışarıdan soğuk içeriden sıcağın tasarrufunu sağlar. Isıyı hapseder. Doğalgaz ve elektrik gibi enerji tasarrufu sağlar.

Şirketimiz modern yaşamın çizgilerini yansıtan, dekoratif olarak bilinen transparan cam filmi uygulamasını, renk renk seçeneklerle yapmaktadır. Model kartelası ile sizlere kadar getiriyoruz.

Unkapanı Dekoratif Cam Filmi

Unkapanı dekoratif cam filmi, uygulama yapan yer olarak buzlu, şeritli, beyaz, kumlama, desenli, logolu olarak kaplama yapılır. Dekoratif cam filmleri modelleri, işyeri gibi benzeri yerlerde ofis bölme, şirket kurumsal çalışmasının bir parçası olan logo çalışmaları için yapılan modellerdir.

Aynı zamanda buzlu, şeritli, beyaz olması anlamında büyük camlarla çevirili şirketlerin çalışanlarına ait cam odaların birbirinden ayrılmasını sağlar. Toplantı odalarının alanlarını belirler.

Unkapanı Güvenlik Cam Filmi

Güvenlik cam filmi, emniyet cam filmi olarak da adlandırılır. Bu cam film modeli camın kırılarak dağılmasını engeller. Taş ve benzeri ürünlerle cama yapılan dış müdahaleler sonucu camın kırılarak, dökülmesini engeller.

Özellikle kuyumcu ve benzeri işletmelere ait camlara uygulanır. Büyük camlarla kaplı, jumbo cam sistemlerine montajı yapılır. Toplumsal olayların artması sonucu kullanımı artış gösteren emniyet cam filmleri, 1.sınıf kalitededir. Bu ürünlerde kalınlık 50 ile 350 mikron arasında değişmektedir.

Şirketimiz güneş kontrol, ısı cam film modellerinin satışını yapmaktadır.

Unkapanı Aynalı Cam Filmi

Unkapanı aynalı cam filmi, ev için dışarıdan içeriyi göstermeyen cam filmleri satışını yapar. Aynalı cam filmleri ile dışarıdan içerisi görünmez. İçeriden dışarısı görünür. 1,52 mt 1,82 mt kumlama 1,22 mt, 1,52 mt, one vision 1 mt, 1,22 mt, 1,52 mt’dir.

Unkapanı Cam Filmi Satışı

Unkapanı cam filmi satışı, fiyatları, satan yer aradığınızda bizlere cam filmi metrekare fiyatları için ulaşabilirsiniz. Anında sizlere tüm teknik konularda ve toptan fiyatlarımız konusunda yardımcı oluyoruz.

Aynalı cam filmi 1,52 mt ile 1,82 mt arasında, kumlama yani dekoratifler ise 1,22 mt ile 1,52 mt, güneş kontrol 1,52, one vision ise1,22 mt ile 1,52 mt arasındadır.

Unkapanı cam filmi, filmcisi olarak ev, ofis, işyeri, bina pencere, kapı, için güvenlik, dekoratif, aynalı, buzlu cam filmi uygulaması, satışı yapılır.

Unkapanı Cam Filmi

Unkapanı Cam FilmiEtiketler : , , , ,

Yorumlar


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0(212) 693 09 09

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.